Woby Haus prodajni objekti

Batajnica

Majora Zorana Radosavljevića 319

Tel. 011/787-05-05

Fax. 011/787-05-07

Email. batajnica@wobyhaus.co.rs

Beograd

Bul. kralja Aleksandra 227

Tel. 011/242-14-12

Fax. 011/380-75-17

Email.bg3@wobyhaus.co.rs

Beograd

Koče Popovića 6

Tel. 011/218-44-90

Fax. 011/218-24-15

Email. bg2@wobyhaus.co.rs

Beograd

Vojvode Stepe 331

Tel. 011/798-11-44

Fax. 011/798-11-43

Email. bg4@wobyhaus.co.rs

Beograd

Požeška 41 (Banovo Brdo)

Tel. 011/357-30-20

Fax. 011/357-30-21

Email. bg5@wobyhaus.co.rs

Čačak

Bul. Oslobodilaca 133 (kružni put)

Tel. 032/546-10-19

Fax. 032/546-10-84

Email. cacak@wobyhaus.co.rs

Inđija

Novosadska 12(u objektu Roda Centra - IDEA)

Tel. 022/565 552

Tel. 022/565 945

Email. indjija@wobyhaus.co.rs

Jagodina

Kablovska bb

Tel. 035/247-666

Fax. 035/247-665

Email. jagodina@wobyhaus.co.rs

Kragujevac

Kopaonička 1

Tel. 034/356-722

Fax. 034/355-434

Email. kragujevac@wobyhaus.co.rs

Kraljevo

Jovana Deroka 6

Tel. 036/336-910

Fax. 036/336-911

Email. kraljevo@wobyhaus.co.rs

Kruševac

Kneza Miloša bb (u DIS-u)

Tel. 037/460-590

Fax. 037/460-591

Email. krusevac@wobyhaus.co.rs

Leskovac

Mlinska 146 (u Roda marketu)

Tel. 016/260 450

Tel. 016/260 480

Email. leskovac@wobyhaus.co.rs

Novi Sad

Braće Ribnikar 55

Tel. 021/47-222-12

Fax. 021/452-457

Email. veleprodajans@wobyhaus.co.rs

Novi Sad

Rumenački put bb (posle nadvožnjaka)

Tel. 021/2518-844; 2518-845; 2518-840

Fax. 021/2518-835

Email. rumenka@wobyhaus.co.rs

Novi Sad - BIG

Sentandrejski put 11 (BIG shopping centar)

Tel. 021/6611 146

Tel. 021/6611 162

Email. big@wobyhaus.co.rs

Novi Beograd

Tošin bunar 172 (u marketu Aman Plus)

Tel. 011/375-00-65

Fax. 011/375-00-32

Email. bg1@wobyhaus.co.rs

Niš

Vazduhoplovaca bb

Tel. 018/458-15-81

Fax. 018/458-15-82

Email. nis@wobyhaus.co.rs

Niš

Bulevar Mediane 15 (u DIS-u)

Tel. 018/293-331

Fax. 018/293-330

Email. nis2@wobyhaus.co.rs

Pančevo

Braće Jovanović 40

Tel. 013/258 05 90

Tel. 013/258 06 88

Email. pancevo@wobyhaus.co.rs

Šabac

Vojvode Mišića 79

Tel. 015/334-120

Fax. 015/334-140

Email. sabac@wobyhaus.co.rs

Subotica

Magnetna polja 19

Tel. 024/542-041

Fax. 024/541-004

Email. subotica@wobyhaus.co.rs

Smederevo

Despota Đurđa 15

Tel. 026/463-2144

Fax. 026/463-2232

Email. smederevo@wobyhaus.co.rs

Valjevo

Uzun Mirkova 2b (TC Stop Shop)

Tel. 014/230-121

Tel. 014/220-109

Email. valjevo@wobyhaus.co.rs

TC Zmaj Zemun

Autoput 18

Tel. 011/414-21-20

Tel. 011/414-21-21

Email. zmaj@wobyhaus.co.rs

Zrenjanin

Obala Sonje Marinković 5

Tel. 023/521-217

Tel. 023/521-215

Email. zrenjanin@wobyhaus.co.rs

Woby Haus servis i prodaja delova

Servis i prodaja delova

Rumanački put bb(posle nadvožnjaka)

Tel. 021 /221-69-90 , 021/2518-845, 021/2518-840

Fax. 021/221-69-57

Email. prodaja.delova@wobyhaus.co.rs

Woby Haus kontakti Veleprodaje

Komercijalista za Novi Sad i okolinu, Srem, Mačvu

Dragan Bukarica

Tel. 062/501-682

Email. dragan.bukarica@wobyhaus.co.rs

Komercijalista za Banat, severnu Bačku i zapadnu Bačku

Zoran Tubić

Tel. 062/530-712

Email. zoran.tubic@wobyhaus.co.rs

Komercijalista za Beograd i okolinu

Darko Bojković

Tel. 064/80-18-066

Email. darko.bojkovic@wobyhaus.co.rs

Komercijalista za zapadnu Srbiju

Miloš Parezanović

Tel. 062/501-683

Email. Milos.parezanovic@wobyhaus.co.rs

Komercijalista za istočnu Srbiju

Milan Zdravković

Tel. 062/501-951

Email. milan.zdravkovic@wobyhaus.co.rs